ALGEMENE VOORWAARDEN
Op communicatie-adviesdiensten en producten zijn de Algemene Voorwaarden van SengerCommunicatie van toepassing.
Op de diensten en producten van SengerPhoto zijn de Algemene Voorwaarden van DuPho (Dutch Photographers) van toepassing.
TARIEVEN
Tarieven SengerCommunicatie
Tarieven voor de diensten van SengerCommunicatie zijn voor iedere opdracht nader te bepalen. Het basisuurtarief is € 70,- ex. BTW, ex. reis- en onkostenvergoeding.
Tarieven SengerPhoto
SengerPhoto maakt graag (documentaire) reportages, locatieportretten (geen studio) en multimediaverhalen.
- Basistarief
Het uurtarief van SengerPhoto is € 70,- ex. BTW, ex. reis- en onkostenvergoeding
Dagdelen kosten € 300,- ex. BTW en ex. reiskostenvergoeding
Voor langer lopende opdrachten en multimedia-verhalen maken we aparte afspraken. Bel met 06-46 623 423
Foto’s worden in principe verkocht voor een specifiek gebruik. Het copyright blijft altijd eigendom van SengerCommunicatie/SengerPhoto. - Foto’s kopen?
Alle foto’s op deze site zijn te koop, voor digitaal gebruik of gedrukt door een professionele drukker op mooi papier, dibond, acryl of aluminium.
Neem daarvoor contact op: a.senger@sengercommunicatie.nl